Movies
Ratings
968
EternityRated ★ 4.0
The ChildeRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 3.5- War MachineRated ★ 3.0
Labor DayRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
BallerinaRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0- HumintRated ★ 3.0
Omniscient ReaderRated ★ 3.0- The Great FloodRated ★ 4.0
- MaterialistsRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0- The Old Woman with the KnifeRated ★ 5.0