Titles you rated
- TriggerRated ★ 0.5
- Hellbound Season 1Rated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 3.0- Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0- Three FriendsRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.0- Narco-SaintsRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.0- A Killer ParadoxRated ★ 3.0

The World of the MarriedRated ★ 3.0- The Joy of PaintingRated ★ 4.0
- Lala LandRated ★ 2.5
- I Am SoloRated ★ 4.0
- Reckless ChallengeRated ★ 4.0
- Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 1.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0