Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
VitusRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Gone in 60 SecondsRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0