Titles you rated
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- Queen of TearsRated ★ 4.0
Mystery Music Show: King of Mask SingerRated ★ 3.5- Joy of ConversationRated ★ 4.0
- Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 4.5
- My Little TelevisionRated ★ 4.0

Find Me in Your MemoryRated ★ 3.5- Hidden SingerRated ★ 5.0
- Those Who Cross the LineRated ★ 4.5
- Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 4.0
Kanojo wa Kirei dattaRated ★ 3.5- Street Man FighterRated ★ 3.5
- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 4.5
- Street Woman FighterRated ★ 3.5
- Omniscient Interfering ViewRated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 4.0- Amazing SaturdayRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0