Series
Ratings
40
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The WireRated ★ 5.0
The WireRated ★ 4.5
The WireRated ★ 5.0
The WireRated ★ 5.0
The WireRated ★ 5.0- Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5