Titles you rated
Again My LifeRated ★ 3.0- Undercover High SchoolRated ★ 4.0
- Queen of TearsRated ★ 4.0
- EXchange Season 2Rated ★ 5.0
- A Time Called YouRated ★ 4.5
- Mask GirlRated ★ 4.5
- Singles' Inferno Season 2Rated ★ 4.0
- The Interest of LoveRated ★ 4.5
- Serious About MarriageRated ★ 4.5
- The Glory Part 2Rated ★ 4.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
- Narco-SaintsRated ★ 5.0

AliceRated ★ 4.5- Romance PackageRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
18 AgainRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Familiar WifeRated ★ 4.5