Titles you rated
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
- HydeRated ★ 3.0
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5- The Lies WithinRated ★ 3.0
- Fool Me OnceRated ★ 3.5

Beyond EvilRated ★ 3.5- Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
- The Night Agent Season 1Rated ★ 3.0

Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
ManifestRated ★ 3.5
Reacher Season 1Rated ★ 3.5- Death's GameRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Shadow Detective Season 1Rated ★ 3.5

The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 3.0- Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
- Big Bet Season 1Rated ★ 4.0