Titles you rated
笑ゥせぇるすまんNEWRated ★ 3.5
A Place Further Than the UniverseRated ★ 5.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Asobi AsobaseRated ★ 4.5
Odd TaxiRated ★ 4.5
Cobra KaiRated ★ 4.0
Cobra KaiRated ★ 4.0
Cobra KaiRated ★ 5.0
Violet EvergardenRated ★ 5.0- HoopsRated ★ 4.0
Fate/EXTRA Last EncoreRated ★ 3.0
Fate/ApocryphaRated ★ 4.0
Japan Sinks 2020Rated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Sword Art Online Alicization - War of UnderworldRated ★ 3.5
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
Great PretenderRated ★ 5.0