Series
Ratings
20
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 5.0
Mr. BeanRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
GokusenRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0- Blue TowerRated ★ 4.0
SmallvilleRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0- Bridal MaskRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5