Series
Ratings
53- Avatar: The Last Airbender Season 1Rated ★ 3.0
Reibai Tantei Jozuka HisuiRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 3.5- The ChairRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0- Glow Up: Britain's Next Make-Up Star Season 3Rated ★ 3.5
- Tattoo RedoRated ★ 2.5
- Glow Up: Britain's Next Make-Up Star Season 1Rated ★ 3.5
- Next in Fashion Season 1Rated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Your Home is My BusinessRated ★ 4.0
Your Home is My Business 2nd AttackRated ★ 3.5
Steven UniverseRated ★ 4.5
Queen of the SouthRated ★ 4.0
Queen of the SouthRated ★ 4.5- Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.5- Santa Clarita DietRated ★ 4.0