Series
Ratings
96- Running ManRated ★ 5.0
My Little MonsterRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.0
Sword Art Online Alicization - War of UnderworldRated ★ 5.0
Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.0
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 5.0
Sword Art Online IIRated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 4.0
Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0