Series
Ratings
95
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 5.0- Sisyphus : the mythRated ★ 3.5
- Love All PlayRated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 5.0- Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Catch The GhostRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.5
StartupRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
- Political FeverRated ★ 4.0
- The Silent SeaRated ★ 4.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
- My NameRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.5- You Raise Me UpRated ★ 4.0