Series
Ratings
47
Reply 1988Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0- Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 4.0
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5- Blue TowerRated ★ 4.0
Emperor of the SeaRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
DamoRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 4.0
Nine Tailed FoxRated ★ 3.0