Series
Ratings
195- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
- Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- SirensRated ★ 2.5
- Beef Season 1Rated ★ 3.5
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
- TriggerRated ★ 2.0
- SomebodyRated ★ 2.0
Law SchoolRated ★ 3.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
- Love in the Big CityRated ★ 3.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- The FrogRated ★ 3.0
- The 8 ShowRated ★ 2.0
- Queen of TearsRated ★ 2.0
Little WomenRated ★ 3.5
MovingRated ★ 2.5- D.P. Season 2Rated ★ 3.5