Series
Ratings
80
ToGetHerRated ★ 5.0- AdolescenceRated ★ 4.0

Boys Over FlowersRated ★ 2.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Steven UniverseRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 3.5- The 8 ShowRated ★ 1.5
- Love in the Big CityRated ★ 3.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 1.5
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5- Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0