Series
Ratings
59
CSI: NYRated ★ 4.0- The Fishermen and the City 3Rated ★ 4.5
- City Fisherman 2Rated ★ 4.5

The Fishermen and the CityRated ★ 4.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0- 원주민 공포만화Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
The Lost RoomRated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5