Series
Ratings
50- Hellbound Season 2Rated ★ 4.5
- Sweet Home Season 3Rated ★ 4.0
- Sweet Home Season 2Rated ★ 4.0
- Mask GirlRated ★ 4.5
- D.P. Season 2Rated ★ 5.0
The Sound of MagicRated ★ 4.0- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0- Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0- Mad for Each OtherRated ★ 4.5
- Sisyphus : the mythRated ★ 0.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
DarkRated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0