Series
Ratings
190- Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
- Queen of TearsRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5- King the LandRated ★ 1.0
- The 8 ShowRated ★ 3.5
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 3.5
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 3.5
- 원피스 5기Rated ★ 3.5
- 원피스 4기Rated ★ 4.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
- Ahsoka Season 1Rated ★ 3.0
- Comedy RoyaleRated ★ 1.0
- Loki Season 2Rated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0- Forky Asks a QuestionRated ★ 3.0