Series
Ratings
91- The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
- Mercy for NoneRated ★ 4.0
- AdolescenceRated ★ 4.5
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
- KarmaRated ★ 4.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Shop of the LampRated ★ 4.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
- Baby ReindeerRated ★ 4.5
- Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- The 8 ShowRated ★ 3.0
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0- Mask GirlRated ★ 4.0