Series
Ratings
82
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0- Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0- Street Woman Fighter 2Rated ★ 3.5
- The Midnight Romance in HagwonRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
- Beef Season 1Rated ★ 5.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.5
- Street Woman FighterRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
MineRated ★ 3.0