Series
Ratings
13
High KickRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
White CollarRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0- Youn's KitchenRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0- Delicious GuysRated ★ 4.0