Series
Ratings
60
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0- AnthologyRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5- Good GirlsRated ★ 4.5

My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
School 2Rated ★ 4.5
LiveRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 5.0
TripleRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
ArgonRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5- Generation KillRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Code BlackRated ★ 4.0