Series
Ratings
113
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5- The Elon Musk ShowRated ★ 2.5
Akiba Maid WarRated ★ 3.5
Ssss.DynazenonRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0- The Book of Boba FettRated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 3.0
Dagashi KashiRated ★ 2.5
Damn Good CompanyRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 2.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.0
ReLIFE OVARated ★ 4.0
ReLIFERated ★ 3.5
Tamako MarketRated ★ 1.0
BemRated ★ 0.5
Asobi AsobaseRated ★ 3.0