Series
Ratings
31- The Great Escape Season 3Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
Dream HighRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 3.5