Series
Ratings
28- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
- 3 Body ProblemRated ★ 3.0
- BeckhamRated ★ 4.0
- Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
- LE SSERAFIM Documentary: The World Is My OysterRated ★ 4.0

Fill in the BlankRated ★ 3.5- Daehanminguk ChikindaejeonRated ★ 3.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
- Ugly DeliciousRated ★ 3.5
- Ugly DeliciousRated ★ 4.5
- Hell's Kitchen: Rookies vs. VeteransRated ★ 3.5
- Korean Pork Belly RhapsodyRated ★ 1.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0- Korea from AboveRated ★ 3.5
The Last DanceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 3.0- Inside Bill's Brain: Decoding Bill GatesRated ★ 4.0