Series
Ratings
71
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.0- 다큐프라임 - 당신의 성격Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Vampire ProsecutorRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 2.0
Brilliant LegacyRated ★ 1.0
Personal TasteRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 2.0- TomatoRated ★ 1.0
Spring DayRated ★ 2.0
Stairway to HeavenRated ★ 0.5
Money's WarfareRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 3.0
PhoenixRated ★ 4.0