Series
Ratings
345
Lie to MeRated ★ 3.0
ねこタクシーRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 4.5
HouseRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
Twinkle TwinkleRated ★ 4.0- TV Novel: SamsaengiRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
The King's DoctorRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0