Series
Ratings
71
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5- Santa Clarita DietRated ★ 4.5
- Santa Clarita DietRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.5- The CircleRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 3.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Grace and FrankieRated ★ 3.5
AtypicalRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5- Alias GraceRated ★ 4.0
- POSERated ★ 4.5
- InsatiableRated ★ 3.0