Series
Ratings
224- Dear XRated ★ 4.0
- RevenantRated ★ 5.0
- The Judge from HellRated ★ 3.0
- Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
- JeongnyeonRated ★ 4.5
- DoubtRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5- Queen of TearsRated ★ 4.0
- Lovely RunnerRated ★ 4.0
Good PartnerRated ★ 5.0- Welcome to SamdalriRated ★ 3.0
Ming DynastyRated ★ 3.5- Only One PersonRated ★ 3.0
LoversRated ★ 3.0- My DearestRated ★ 4.5
Doctor JohnRated ★ 3.5- The Devil's JusticeRated ★ 4.5
- Love All PlayRated ★ 3.5
- Greek Roman Myth: The Private Life of the GodsRated ★ 4.0