Series
Ratings
26- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0- Incomplete LifeRated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
DEATH NOTERated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0