Series
Ratings
68- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 3.5- My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.0
- IT: Welcome to DerryRated ★ 3.5
- Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
The 100Rated ★ 3.5
The 100Rated ★ 3.5- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 3.5
- AdolescenceRated ★ 3.0
- Tokyo SwindlersRated ★ 4.5
- My Hero AcademiaRated ★ 4.5
- Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
- Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Blue PeriodRated ★ 3.0- Mask GirlRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0