Titles you rated
- Formula 1: Drive to Survive Season 3Rated ★ 3.5
- Formula 1: Drive to Survive Season 4Rated ★ 3.5
- Formula 1: Drive to Survive Season 5Rated ★ 3.0
- Formula 1: Drive to Survive Season 6Rated ★ 3.5
- Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 3.5
- Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
- Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.0- AdolescenceRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- The Family Is ComingRated ★ 2.0
Cheer Up!Rated ★ 3.5
What's Up with These Kids?Rated ★ 1.5- HitmakerRated ★ 2.5
- HitmakerRated ★ 3.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5