Series
Ratings
76
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
American GodsRated ★ 5.0
LegionRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Hawaii Five-0Rated ★ 5.0
Hawaii Five-0Rated ★ 5.0
Hawaii Five-0Rated ★ 5.0
Hawaii Five-0Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
CastleRated ★ 5.0
CastleRated ★ 5.0
CastleRated ★ 5.0
CastleRated ★ 5.0- Criminal MindsRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 5.0