Series
Ratings
187- The Art of SarahRated ★ 4.0
- Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- Gannibal Season 1Rated ★ 4.5
- Gannibal Season 2Rated ★ 4.0
- Genie, Make a WishRated ★ 4.0
- TempestRated ★ 3.0
- TriggerRated ★ 2.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
- Lovely RunnerRated ★ 3.5
- Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
- Nine PuzzleRated ★ 4.0
- The Devil's PlanRated ★ 3.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
- Hyper KnifeRated ★ 3.5
- KarmaRated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
- The Day of the JackalRated ★ 4.5