Series
Ratings
35
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5- First LoveRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0- Mask GirlRated ★ 5.0
- Nine PuzzleRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0- A Shop for KillersRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
- The TyrantRated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5- Loki Season 2Rated ★ 4.0