Series
Ratings
31- Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0- The Glory Part 1Rated ★ 2.0
- Inventing AnnaRated ★ 4.0
- The DropoutRated ★ 4.5
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
- Friends from College Season 1Rated ★ 3.0
- Anatomy of a ScandalRated ★ 4.5
- The PoliticianRated ★ 4.0
- The PoliticianRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 0.5- Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
The CrownRated ★ 5.0
The CrownRated ★ 5.0
The CrownRated ★ 5.0
The CrownRated ★ 5.0