Series
Ratings
457- Bloodhounds Season 2Rated ★ 4.0
- Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.0
- JoJo's Bizarre Adventure Steel Ball RunRated ★ 4.5
- Pursuit of JadeRated ★ 4.0
- A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.5
- IT: Welcome to DerryRated ★ 4.0
- The Art of SarahRated ★ 4.5
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 4.5
SnowmanRated ★ 3.0- To My Beloved ThiefRated ★ 2.5
- One Punch Man Season 3Rated ★ 1.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- 우리들의 발라드Rated ★ 3.5
- 신인감독 김연경Rated ★ 4.5
- 극한84Rated ★ 4.0
- Physical: 100 Season 2Rated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
Slayers NextRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5- No Next LifeRated ★ 4.0