Series
Ratings
65- The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
- KarmaRated ★ 4.5
- The 8 ShowRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5- Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.5
- The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5- The Great Escape Season 1Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Angel Beats!Rated ★ 4.5- Blue TowerRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0