Series
Ratings
325- SHOW ME THE MONEY 12Rated ★ 2.5
UnnaturalRated ★ 4.0- 내겐 너무 까칠한 매니저 - 비서진Rated ★ 3.5
- The DinosaursRated ★ 3.5
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0- Your SongRated ★ 3.5
- Lovely RunnerRated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- Taxi Driver Season 3Rated ★ 2.5
- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.0- Dear XRated ★ 2.5
- NEW OLD BOYRated ★ 3.5
- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
- Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 4.5
- Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 4.0
- Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
- 성적을 부탁해: 티처스Rated ★ 2.5