Series
Ratings
203- The Beast in MeRated ★ 3.5
- NEW OLD BOYRated ★ 4.0
- Hot SpotRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- The Bear Season 3Rated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.5- Baby ReindeerRated ★ 4.0
- A Killer ParadoxRated ★ 3.0
- The Bear Season 2Rated ★ 3.5
- The Bear Season 1Rated ★ 4.0
- Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
- The Devil's PlanRated ★ 3.0
- Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0- Beef Season 1Rated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 3.0
EuphoriaRated ★ 3.0- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- You Season 4Rated ★ 1.5