Titles you rated
Run with the WindRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
- 다큐프라임 - 개항과 전쟁Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
료마전Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
All InRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.0