Series
Ratings
113- The Bear Season 2Rated ★ 4.0
- The Bear Season 1Rated ★ 4.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
- Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
- Nine PuzzleRated ★ 3.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
- KarmaRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5- Family PlanRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
- Shop of the LampRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 2.0- First LoveRated ★ 4.5
- Baby ReindeerRated ★ 4.0