Series
Ratings
233
Samurai ChamplooRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0- Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
- Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
- Hot SpotRated ★ 5.0
Detective Academy QRated ★ 4.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 2.5- Zombieverse Season 1Rated ★ 2.0
- The Great Escape Season 3Rated ★ 3.5
- The Great Escape Season 1Rated ★ 4.5
- Psick University The 80s Are BackRated ★ 5.0
A je to!Rated ★ 4.5- Ramyeon Kkondae Season 5Rated ★ 4.0
- Ramyeon Kkondae Season 4Rated ★ 4.0
- Malnyeoneul JayulobgeRated ★ 3.5