Series
Ratings
113
Season 3Rated ★ 5.0
Season 2Rated ★ 5.0
Phineas and FerbRated ★ 5.0
Yu-Gi-Oh! GXRated ★ 4.0- 유희왕 2기Rated ★ 4.5
유희왕 1기Rated ★ 5.0- Running ManRated ★ 4.5
- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
- New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
- Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- One Piece Season 1Rated ★ 3.0
- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0- Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.0