Series
Ratings
13
Attack on TitanRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0