Series
Ratings
11
Girls Band CryRated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 4.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Initial D: First StageRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5