Series
Ratings
265- Gudetama: An Eggcellent AdventureRated ★ 2.5
Wonderful MamaRated ★ 2.5
Oh! My LadyRated ★ 2.0
Glorious DayRated ★ 3.0
My Lover, Madame ButterflyRated ★ 3.0
Yellow BootsRated ★ 3.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 2.0
The Fugitive of JoseonRated ★ 2.0
Inspiring GenerationRated ★ 3.0
Hi! School - Love OnRated ★ 1.5
Stars Falling From the SkyRated ★ 2.5
Shining RomanceRated ★ 3.0
Pure in HeartRated ★ 2.5
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 1.5
Endless LoveRated ★ 2.0
Cheo YongRated ★ 3.0
My Secret HotelRated ★ 3.5- Star's LoverRated ★ 3.5
Who Are You?Rated ★ 3.0- KkangsooniRated ★ 3.0