Series
Ratings
10- My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Beastars Season 1Rated ★ 2.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5