Series
Ratings
45
Pure in HeartRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5

Master's SunRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 3.5- Honest LivingRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0- Nonstop 1Rated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0