Movies
Ratings
266
Mirror MirrorRated ★ 4.5
The Human Centipede First SequenceRated ★ 0.5
The PiperRated ★ 3.0
Piranha 3DRated ★ 2.0
The Classified FileRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
The SilencedRated ★ 3.5
The DescentRated ★ 3.0
October SkyRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 5.0
Doomsday BookRated ★ 2.0
BuriedRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
Child's PlayRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 5.0- Death BellRated ★ 4.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0